Kurz robotiky

Základy programování pro robotiky

Viděli jste robotickou linku jen na videu a za týden na ní máte pracovat? Nebaví vás sledovat roboty při práci a čekat, až se něco pokazí?
Náš kurz vás naučí pracovat s jakýmkoliv robotem.

Délka kurzu

5 dní

Co se naučím

Základy průmyslové automatizace, fungování robotů a jejich programování. Možnosti využití simulačního softwaru i bezpečnost práce.

Cena (bez DPH)

8.900,-

Popis

Nastupte do nové práce ve výrobním závodu bez obav z robotů, nebo si zvyšte svou kvalifikaci.

V rámci kurzu projdeme všechny znalosti potřebné pro práci s automatizovanými systémy a pro programování průmyslových robotů. Zejména, prvky v průmyslové automatizaci, jako jsou snímače a akční členy, způsoby komunikace a nadřazené systémy PLC. Jejich schématické značení a celkově čtení schémat a dokumentací. V programovací části se naučíte algoritmizace, tedy jak proměnit jakýkoliv problém na řešení, a následně ho zapsat do programu. Podrobně si vysvětlíme, co je to robot, jak funguje, co všechno je součástí robotického systému a jak ho programujeme. Nezapomeneme ani na bezpečnost práce.

Pro koho je kurz určen

Pro absolventy škol a ty, kdo nastupují do práce ve výrobních závodech. Také je vhodný pro pracovníky v těchto firmách, kteří si chtějí zvýšit kvalifikaci

Jak kurz probíhá

Kurz je zaměřen na prezentaci a diskuzi. Zadané úkoly budeme řešit společně tak, abyste hned získali zpětnou vazbu. Je možné ho absolvovat osobně v našich i vašich prostorách, stejně jako on-line.

S ohledem na současnou situaci budou kurzy probíhat on-line prostřednictvím Google Meet.

Co budete potřebovat

Počítač pro otevírání učebních podkladů. V případě on-line prezentace budete potřebovat počítač s webkamerou a připojením na internet.

Využití v praxi

Po absolvování kurzu budete mít komplexní přehled o průmyslové automatizaci, o fungování robotických systémů a o znalostech potřebných pro práci programátora. Kurz je zaměřen na propojení těchto znalostí tak, aby vám vytvořily stabilní základ pro další vzdělávání na konkrétní technologii nebo značce robotů.

Chci být v kurzu

Sestavíme kurz na míru i vaší společnosti

Napište nám