Kurz robotiky

Simulace robotických systémů

Tvoříte robotické linky a chcete přijít na problém dřív, než až když je vše sestavené? Naučíme vás simulovat lépe, než Neymara.

Délka kurzu

5 dní

Technologie

RobotStudio, RoboGuide

Co se naučím

Pracovat v simulačních programech konkrétních výrobců. Vytvořit model linky, umístit do ní robota s nástrojem, připravit díly a vytvořit hezkou a hlavně funkční simulaci.

Cena (bez DPH)

8.900,-

Popis

Kurz je zaměřený na tvorbu simulací podle reálných aplikací a pro ověření layoutu linky při návrhu robotického pracoviště. Ukážeme si, jak vytvořit model linky, umístit do ní robota s nástrojem a připravit díly. Ukážeme si tvorbu trajektorií a nástroje pro jejich automatické generování. Uděláme simulace pohybů s kontrolou kolizí. Do našeho modelu přidáme snímače, akční členy a kamerové systémy a propojíme je s programem robota a vytvoříme sekvenčně řízené simulace. Ukážeme si, jak využít speciálních softwarových funkcí konkrétních výrobců tak, aby simulace byla funkční i reprezentativní pro zákazníka.

Pro koho je kurz určen

Pro ty, kdo pracují s návrhy robotických linek a pro robotiky, kterým tento nástroj usnadní práci na projektu a umožní offline přípravu. Od uchazečů očekáváme alespoň základní znalost programování konkrétního výrobce.

Jak kurz probíhá

Kurz je zaměřen na praktická cvičení v simulačním prostředí. Je možné ho absolvovat osobně v našich i ve vašich prostorách, popřípadě on-line. S ohledem na současnou situaci budou kurzy probíhat on-line prostřednictvím Google Meet.

Co budete potřebovat

Počítač s nainstalovaným softwarem od výrobce a aktivovanou trial licencí. V případě on-line prezentace budete potřebovat počítač s webkamerou a připojením na internet.

Využití v praxi

Po absolvování kurzu budete schopni využít simulační software výrobce pro vytvoření vizualizace pro zákazníka, ověřit návrh robotického pracoviště a naprogramovat a otestovat robotickou linku offline.

Chci být v kurzu

Sestavíme kurz na míru i vaší společnosti

Napište, nebo zavolejte

industrialcademy.cz - Petra Vojnová

Petra Vojnová

Sales Manager

+420 775 133 400
petra.vojnova@ice.cz