Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Kurz robotiky

Programování robotů

Zvyšte si svoji kvalifikaci a naučte se programovat roboty. Kurz je vhodný i pro lidi bez zkušeností s robotikou. Pusťme se do toho!

Délka kurzu

5 dní

Co se naučím

Naučíte se programovat robota a psát funkce robota, nastavit rozhraní s řídicím systémem a jak používat simulační prostředí robota.

Popis

V rámci kurzu projdeme všechny znalosti potřebné pro práci s automatizovanými systémy a pro programování průmyslových robotů. Podrobně si vysvětlíme, co je to robot, jak funguje, co všechno je součástí robotického systému a jak ho programujeme.

Pro koho je kurz určen

Pro ty, které čeká práce s konkrétní značkou robotů. Je vhodné pokud uchazeč ovládá programování a má přehled o prvcích v průmyslové automatizaci. Ten můžete získat v kurzu Základy programování pro robotiku.

Jak kurz probíhá

Kurz je zaměřený na praktická cvičení na robotech, nebo v simulačním prostředí ve vašich prostorách.

Co budete potřebovat

Kurz probíhá ve vašich prostorách a na vlastním robotovi formou prezenční výuky.

Využití v praxi

Po absolvování kurzu budete schopni pracovat s roboty od konkrétního výrobce. Budete ho umět oživit, propojit s ostatními prvky, nastavit a naprogramovat pro konkrétní aplikaci. Kromě přípravy softwaru a práce offline budete umět udělat systémovou analýzu a bezpečně provést zásah i do stávající linky. Naučíte se, jak řešit poruchové stavy, odstranit je a jak provést běžný servis.

Sestavíme kurz na míru vaší společnosti

Jakou máte představu? Napište nám, ozveme se zpět.