Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Kurz robotiky

Návrh robotických pracovišť

Připraví nás roboti o práci, nebo se je naučíme využívat? Nenechte se zastrašit novinovými články. Přidejte se na vlnu robotizace!

Délka kurzu

5 dní

Co se naučím

Vyhnout se základním chybám při návrhu pracoviště. A vybrat správného robota a zařízení pro svou aplikaci.

Popis

Nahlédněte pod kryty robotů těch nejznámějších výrobců a seznamte se s principy, které umožňují automatizovat moderní výrobu. Získejte komplexní pohled na využití robotů v průmyslu, jejich přínos, omezení a netradiční způsoby využití. Vyznejte se v jednotlivých prvcích robotického systému a nejběžnějších postupech pro návrh efektivních a bezpečných robotizovaných pracovišť.

Pro koho je kurz určen

Pro všechny, kterých se týká robotizace. Od studentů, přes linkové technology až po konstruktéry a projektové manažery odpovědné za automatizaci výroby.

Jak kurz probíhá

Zaměříme se na prezentaci a otevřenou diskuzi, proto je možné ho absolvovat osobně v našich i vašich prostorách, stejně jako on-line. S ohledem na aktuální situaci může teorie probíhat i online prostřednictvím Google Meet.

Co budete potřebovat

Abychom mohli rozvíjet diskuzi, je vhodné mít představu o průmyslové výrobě a představu o vašem záměru nasazení průmyslových robotů.

V případě on-line prezentace budete potřebovat počítač s webkamerou a připojením na internet.

Využití v praxi

Po absolvování kurzu budete mít přehled o postupech a jednotlivých krocích použitých při návrhu robotického pracoviště. Budete umět vybrat správného robota, nástroj a doplňky tak, aby vaše aplikace fungovala podle očekávání a vyhnuli jste se nejčastějším chybám.

Sestavíme kurz na míru vaší společnosti

Jakou máte představu? Napište nám, ozveme se zpět.