Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Zdeněk Krejčí

Konstrukce
"Dělá mi radost hledat řešení, která lidem zjednoduší práci."

Nakreslil stovky projektů od těch nejmenších, vážících desítky gramů, až po takové, které váží tuny. Pracoval na projektech, které nesměly přesáhnout jeden pracovní den, ale také na projektech, které trvaly více než rok. To vše jako jediný konstruktér nebo v týmu.

Spolupracoval se společnostmi jako Bonatrans, Třinecké železárny, Vítkovice steel, České dráhy, Mittal Steel Ostrava, Continental, Johnson Controls, Grammer, TRW, Polycasa, Toyota Tsusho a Plasess.

Teď pracuje v ICE Industrial Services jako senior konstruktér.

Zkušenosti předává svému týmu každý den a pomáhá jim při realizaci projektů.

Jeho kurzy: 3D modelování Autodesk Inventor, Speciální kurzy pro konstruktéry

Pavel Jiříček

Programování PLC
"Těžko na cvičišti, lehko na RObojišti."

Už při studiu začal pracovat v IT firmě, která začínala s průmyslovou automatizací. Většinou šlo o jednoúčelové stroje využívající systém Omron. Mezi jejich zákazníky patřilo například ÚJV Řež. V ICE prošel od malých a rychlých po komplexní projekty, od jednoúčelových strojů po velké linky v automotive pro TPCA nebo firmu Scania. Na projektech pracuje sám, jako člen týmu, ale také jako  lídr týmu.

Přes sedm let vychovává programátory. Ať už kolegy na projektech, nebo nováčky při jejich prvních týdnech ve firmě.

Jeho kurzy: Programování PLC, Tvorba vizualizací

Jan Jadrný

Lean
"Hledám smysluplná řešení pro zvýšení efektivity."

Specializuje se na zlepšování procesů, snižování nákladů pomocí metodiky LEAN Six Sigma, rozvoj lidí a týmů. Zaměřuje se na výrobu, supply chain, plánování, nákup, projektový a změnový management (zvládl více než 30 projektů). Pracoval v České republice, Německu, Rakousku, Finsku a dalších zemích. 

Mezi jeho úspěchy patří například vybudování a vedení lean a nákupního týmu, zavedení obchodně-výrobního plánování (S&OP) ve dvou výrobních závodech s více než 1 000 pracovníky, zavedení štíhlé výroby (Lean) ve třech společnostech (5S, SMED, TPM, Kanban, Kaizen), mentorování a koučování výrobních, nákupních manažerů a plánovačů. Dosáhl roční úspory během tří měsíců v rámci evropského nákupního projektu. 

Pokud hledáte odborníka na zlepšení výkonnosti vaší firmy, můžete se na něj s důvěrou obrátit.

Jeho kurzy:  Základy lean myšlení - White belt, Základy aplikace lean myšlení - Yellow belt, Pokročilá aplikace lean myšlení - Green belt, Epertní aplikace lean myšlení - Black belt

Sestavíme kurz na míru vaší společnosti

Jakou máte představu? Napište nám, ozveme se zpět.